Firma "Oleśkiewicz" - kilka słów o nas


Oleśkiewicz

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, działającą na terenach Częstochowy i okolic, jednakże ambicje mamy znacznie większe!
Każdy biznes zaczyna się od dobrego pomysłu. Jednak sam pomysł nie wystarczy, dlatego przeanalizowaliśmy rynek artykułów do dekoracji ogrodu i znaleźliśmy miejsce dla naszej oferty!

ProducentProponujemy w pełni naturalne, kolorowe zrębki dekoracyjne do Twojego ogrodu. Możesz być pewien, że nasz produkt jest w 100% pełnowartościowy i najwyższej jakości.
Nasze przywiązanie do natury nie pozwala na stosowanie jakichkolwiek szkodliwych składników. Co więcej, u nas spotkasz się z profesjonalnym doradztwem w kwestii udekorowania Twojego ogrodu przy wykorzystaniu naszych zrębek.
Dopiero rozpoczynamy swoją działalność, jednak przyświeca nam idea przekazania Klientom najlepszego produktu oraz pełnego profesjonalizmu, jakości i korzystnej ceny z naszej strony. Docelowo chcemy być partnerem pierwszego wyboru zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych w kwestii zakupu zrębek. Stawiamy sobie za cel rozwój firmy, rozszerzenie jej działalności o kolejne regiony, a przede wszystkim satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów!
Skontaktuj się z nami! Będziesz pod wrażeniem swojego ogrodu!
Zachęcamy do wspierania lokalnych inicjatyw!